Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Olumlama Yaparken Bu 7 Şeyi Asla Yapma


Olumlamalar hayatımızı değiştirecek güçte uygulamalardır. Pek çok sağlık probleminin yan (yardımcı) tedavisinde uygulanabilir. Psikolojik olarak olumlu yönde etkileri kanıtlanmıştır. Olumlu düşüncenin tüm vücuda olumlu ve iyileştirici etkisi vardır. Fakat olumlama yaparken genellikle bazı hatalar yapılır. bu hatalara kesinlikle düşmeyin.

"Bir küçük olumlu düşünce tüm gününüzü, hatta tüm haftanızı değiştirebilir..."

Öncelikle eğer olumlama konusunda fazla bilgi sahibi değilseniz, mutlaka bunları inceleyin

>>> Olumlama nedir?

>>> Olumlamalar ile ilgili bilmediğiniz 10 şey.

>>> Detaylı olumlama ve afformasyon Tekniği

O linkleri es geçtiyseniz 60 saniyede olumlama ilgili bilgi verecek bu videoyu izleyin. Sadece 1 dakikada bilgi sahibi olabilirsinizBu 7 şeyi asla yapmayın
Olumlu düşünmeye kendinizi zorlamayın. Evet olumlu düşünce iyidir güzeldir ama en kötüsü olumlu düşünüyormuş gibi yapmak. Bunun yerine belli aralıklarla olumlu cümlelere devam edin.

Olumlu düşünce hemen sonuç vermez. Ağaçlar hemen büyümez ve meyve vermez. Buna zaman vermeniz gerekir. Olumlu düşünceye zaman vermezseniz ne yazık ki bir sonuç alamazsınız.
[post_ad]
Olumlu düşüncede inanç önemli. Bir şeye zaten işe yaramayacak diye başlarsanız, işe yaramaz. Onun için olumlu düşüncede en önemli şeylerden biri işe yarayacağına olan inançtır.

Olumlu düşünce asla kesin kurallara bağlı değildir. Bunu sık sık söylüyorum. Olumlu cümlelerinizi belli kurallar çerçevesinde kendiniz bulun ve uygulayın.

Olumlu düşünce hayat tarzı olmadan işe yaramaz. Her gün belli aralıklarla olumlama yapmanız ve bunu prensip haline getirmeniz gerekir.

Olumlu düşünce iç dünyanızın güzelliği ile ilgilidir. Olumlamayı daha çok sağlık ve duygularınız için kullanın. Para ve Maddi şeyler içinde kullanılabilir ama önce kendinizi geliştirin.

Olumlu düşündüm ama hiç bir şey olmuyor. Olumlu düşünmek tüm engelleri kaldırmaz. Aşmanız gereken bir ego ve bir bilinçaltı var. Bunun için farkındalık ve terapi tekniklerini uygulamanız gerekir. Kısaca olumlu düşünce araçlardan biridir.

 Diğerleri ile kullanılırsa daha güçlü sonuçlar alırsınız. Sigara bırakmak için kullandığınız olumlamanın hemen ardından bir sigara yakıyorsanız olumlu düşünce size yardım edemez. Önce karar vermeniz ve iradeli olmanız şart. Olumlu düşünce size yardım eder ama siz ona yardım ettiğiniz müddetçe, kısaca olumlu düşünce çim biçme makinasıdır. Ama çimleri biçecek olan sizsiniz.
Olumlama Yaparken Bu 7 Şeyi Asla Yapma Reviewed by bilgierdemdir on 22:01:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.