Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Hakkımızda

Bilgi erdemdir; 2013 yılında amatör bir ruh ile blog hayatına başlamıştır. Amacımız, tüm bu karmaşa içinde sakin bir manzarayı size sunabilmektir. Size bu zorlu yokuşta dinlenmek için bir ağaç gölgesi olabilmek amacıyla kısa ama bilgilendirici yazılar yazıyoruz.

Sade bir dil ile deneyimlediğimiz hayattan bir parça verip bulmacanızda ki eksik parçaları oluşturmanızı sağlamaya çalışıyoruz. Biz kimmiyiz? Sıradan bir dünyada; güler yüzlü insanlarız. Kişisel gelişimi hayat felsefesi edinmiş. Kitap kurdu, okumayı ve yazmayı seven kişileriz.

Size harika bir hayat vaad etmiyoruz. Size harika bir hayatı elde edecek kişi olmayı vaad ediyoruz. Olumlamalar, farkındalık, düşünce gücü ve diğer tüm her şey ile ilgili sade ve bilgilendirici pek çok yazı ile bilgi erdemdir'i hayatınızda bir yere koymayı unutmayın.

Sevgi ve mutlulukla...
Hakkımızda Reviewed by bilgierdemdir on 18:58:00 Rating: 5

11 yorum:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.