Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Kalbin Yaydığı Enerjiyi 5 Adımla Kullanın

kalbin yaydigi enerji

Kalp beyinden 1000 kat daha fazla enerji yayar. Üzüldüğümüzde bunu en çok kalbimizde hissederiz. Büyük bir yıkımda kalp krizi geçirebiliriz. Kalp bizim ikinci beynimiz gibidir. Duygusal anlamda hislerimizle kalp arasında derin bir bağ vardır. Kalbimizle istediğimiz bir şeyin gerçekleşme gücü daha fazladır. Sevgiyi ve güzelliği kalbimizde hissederiz.Kalbin Yaydığı Enerjiyi Kullanın.1- Nazik ve Kibar Olun.
Çevrenize pozitif bir enerji yayın. Bu kalbinizdeki güzelliği ve enerjiyi ortaya çıkaracaktır.

2- Sevgiyi Hissedin.
Pek çok insan negatif düşünce ile yaşar. Ama yapmamız gereken sevgi enerjisini hissetmek ve kaynağa bağlanmaktır.
[post_ad]
3- Affedin.
Kalbin enerjisini en çok düşüren şey geçmiş bağlantılardır. Geçmişte yaşanan ne var ise kendi iyiliğiniz için affedin ve yolunuza devam edin.

4- Olumlama Yapın.
Sağlık ve huzur ile ilgili olumlamaları her gün söyleyin. >>> Bunları Söyleyin

5- Kalbinizi Hissedin.
Kalpten dilediğiniz bir dilek hayatınızı değiştirecek güzellikte olabilir. Dua ederken veya olumlama yaparken kalbinizin enerjisini devreye sokun. Kelimeleri kalbinizde hissederek söyleyin. Farkı göreceksiniz.

Kalbin Yaydığı Enerjiyi 5 Adımla Kullanın Reviewed by bilgierdemdir on 14:18:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.