Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

İstemediğim Şeyleri Neden Hayatıma Çekiyorum?

kötü enerji çekme


Bu soruyu kendine pek çok kez soruyorsan güçlü bir ruhsal gücün var. Fakat enerjini yanlış yönlendiriyorsun. Pek çoğumuz hayatın zorlukları ile yüzleşmeye başladığımızda kendimize nerede yanlış yaptığımızı sorarız. Ama aslında yanlış yapmıyoruz.Peki İstemediğim Şeyleri Nasıl Kendime Çekiyorum.

1- Hayat ruhumuzun gelişeceği bir yer. Onun için biz öğrenmemiz gerekenleri kendimizi çekiyoruz. Yaşadığımız deneyimler ileride bize fayda sağlayacaktır.

2- Korku ve kaygılarımız bizi kontrol ediyor. İkinci en büyük sebep bu. Korkularımız istemediğimiz şeylere konsantre olmamızı sağlıyor. Bu da o enerjiyi çevreye yaymamıza neden oluyor.

3- Negatif düşünceye alışmış olmamız. Bu hayatımızda egemen olan negatif bir düşünce yapısından kaynaklanıyor. Ailemiz ve çevremiz tarafından bize kazandırılmış çaresizlik durumu. Bunu yenmek için bolca olumlama yapmanızı öneriyorum.

4- Son olarak bakış açısı tabii ki. Olayları çok erken yorumluyor ve sonuca hemen varıyoruz. Ne yazık ki bakış açımızdaki bu karamsarlık 1 şeyde 100 kötü olay görüyor.


İstemediğim Şeyleri Neden Hayatıma Çekiyorum? Reviewed by bilgierdemdir on 22:25:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.