Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Olumlamalar Hakkında Öğreneceğiniz En Önemli Şey


Bu yazı ile olumlamaların tam olarak nasıl çalıştığını anlayacaksınız. Olumlama temelde bilinçaltı kalıplarını değiştirmeye yarayan bir tekniktir. Bilinçaltınızda oluşmuş kalıpları yıkarak yerlerine olumlu kalıplar oluşturmanıza yarar.

Peki nedir bu en önemli bir bilgiPembe bir fil düşünmeyin.

Evet çoğumuzun aklına pembe bir fil resmi geldi. Peki biz düşünmeyin dedik.

Beyin kabul etti mi? Hayır bilinçaltı için olumsuz kalıpların pek bir önemi yok gibi...

Ben başarısız olmak istemiyorum dediğinizde bilinçaltınıza ben başarısızım kalıbını yüklediniz.

Peki ne dememiz gerekiyor.

"Ben başarılıyım".

Bilinçaltı bu kalıbı başarı imgesiyle alacak ve yerleştirecektir.
[post_ad]
Bu düğmeye sakın basma demek gibi. İçinizde büyük bir güdü o düğmeye basmak istiyor ve pek çoğumuz güdülerimize yenilip basıyoruz. Onun için zihni odaklamanız gereken şeye odaklayın.

Kısaca özetlersek başarılı olmak istiyorsanız. Başarısızlığı aklınızdan çıkarmanız gereklidir. Aklı başarıya odaklamanız gereklidir. Bunun için tek yol olumlu düşünmekten geçer.

Bilinçaltı zihnimizde hangi bitkiyi eker tekrarlar ve duygu ile beslersek, bir gün gerçek olur. Earl NightingaleOlumlamalar Hakkında Öğreneceğiniz En Önemli Şey Reviewed by bilgierdemdir on 20:49:00 Rating: 5

1 yorum:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.