Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Bilinçaltınızdaki Kalıpları Değiştirmenin 5 YoluBilinçaltı (Bilinçdışı) bilincimizle ulaşamadığımız alandır. Son yapılan araştırmalar aldığımız kararlardan yaşadığımız depresyona kadar olan durumların bir kaynağının bilinçaltı olduğunu söylüyor.

Bilinçaltımızda bebeklikten bu yana oluşturduğumuz belli kalıpları kırarak kendimizi nasıl özgür bırakabiliriz.

Genç yetişkin kitle için bilinçli olarak yazmaya karar verdiğimi sanmıyorum; Bilinçaltım benim için karar verdi. Mark Frost1- Bilinçaltını Anlayarak işe başlamalıyız. Bilinçaltında bastırdığımız duygular ve en karanlık yönümüz yatıyor. Gölge karakterimiz de diyebiliriz buna. Bilinçli olarak baş edemediğimiz her duygu bilinçaltımızda yer ediyor ve bu da depresyon gibi durumlara neden olabiliyor. Anı yaşayarak ve anda kalarak bilinçaltımızın yönlendirmlerini azaltabiliriz.

2- Karar verirken daha çok düşünerek karar verin. Bilinçaltınız kötü değildir ama hayatınızı değiştirmek istiyorsanız bilinçli olarak planlar yapmalı ve kararlar almalısınız.
[post_ad]
3- En çok kullandığınız yere bir olumlama notu yazarak başlayın. Basit bir adım gibi görünebilir ama bu sizde inanılmaz bir etki yaratacaktır. Mesela bir not kağıdına Kendimi çok seviyorum ve başarılıyım gibi veya neyi değiştirmek istiyorsanız onunla ilgili bir not yazabilirsiniz. Bunu en çok kullandığınız dolabınıza veya aynanıza asabilirsiniz.

4- Olumlama yaparak: Günde 5 tane olumlama yaparak bilinçaltı kalıplarını etkileyebilirsiniz.
>>> Bilinçaltını Etkileyecek 50 pozitif olumlama

5- Uyumadan önce olumlu düşünceye odaklanın... Bu çok önemli değiştirmek istediğiniz düşüncenizin pozitif yansımasını düşünerek olumlama yapın ve öyle yatın...

Bilinçaltınızdaki Kalıpları Değiştirmenin 5 Yolu Reviewed by bilgierdemdir on 21:55:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.