Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Bilinçaltının Sizi Esir Eden 5 Popüler Tuzağı


Popüler Kültür Üzerine


İnsanlar artık bir dokunuşla birbirlerine ulaşabiliyorlar. Çoğumuzun ekonomik durumu ortalamanın üzerinde. Fakat yine de ağır çelişkiler ve depresyonlar yaşayabiliyoruz. Kendimizi anlamadan önce başka şeyleri anlamak için çok zaman harcıyoruz.

Siz başkalarının hayatlarını görüyorsunuz. Sosyal medya sürekli bir teşhir yeri haline gelmeye başladı. Aldıklarımızı, yediklerimizi ve en kaliteli anlarımızı başkalarının beğenilerine sunar hale geldik. Peki bundan 10 yıl önce çekinerek arkadaşlarımıza gösterdiğimiz fotoğrafları ve hikayeleri şimdi nasıl gönül rahatlığı ile paylaşıyoruz.Sizi Esir Eden 5 Popüler Tuzak

#Etiketlerden Uzak Durun. Kendinizi keşfedin..
Bilinçaltınız size popülerlik üzerinden yönetiyor. Hepimiz beğenilmek ve takdir edilmek isteriz. Fakat kendimiz gibi olmayan; içsel olmayan şeyler paylaşıyoruz. Çoğu zaman fikirlerimizi yansıtan değil popülerliğimizi yansıtan şeyler yapmaya mecbur hissediyoruz kendimizi.

Popüler söylemleri takip etmemeye çalışın
Sosyal medyada yayılan popüler söylemler aslında bize fayda sağlamıyor. Popüler söylemler yerine sizi geliştirecek site ve önerileri izleyin. Kişisel gelişim kendini tamamlayacak bilgileri öğrenmenizle başlar.

Telefona değil; kendinize güzel bir zaman ayırın.
Ne kadar az kendimizle ilgileniyoruz ve kendimizi telefona bağımlı hissediyoruz. Akıllı telefon yararlı olduğu kadar bizde çok zararlı bir etki yapıyor. Bunu önlemek sizin elinizde. Yürüyüşe çıkarken akıllı telefonunuzu almayın. Bir saat sadece uzanıp kendinizi dinleyin. Huzur sizi bulacaktır.
[post_ad]
Yaşamınızın Anlamını bulun.
Kalbinizi dinleyin onun size söylediği şeylere biraz olsun kulak verin. Bir fikriniz varsa onu gerçekleştirmek için hayatınızdaki değişiklikleri göz alın.

Yüksek Bilinç için Rehberini Takip edin.
“Bir kitap okuyan her şeyi bildiğini zanneder. İkinci kitabı okuyan kuşkuya düşer. Üçüncü kitabı okuyan hiçbir şey bilmediğini anlar.” Frederick Pollock
Kendinizi gelişmeye geliştirmeye adayın. Popüler kültür şu anda fenomen olmak üzerinden gençlerimizi ele alıyor. Bundan 20 yıl önce popçu ve topçu popüleritesi vardı. Akımları değil Kalbinizi ve ruhunuzu takip edin.Bilinçaltının Sizi Esir Eden 5 Popüler Tuzağı Reviewed by bilgierdemdir on 21:39:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.