Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Düşünceni Değiştirirsen Hayatını Değiştirirsin


Hayatımızı değiştirecek ve onu geliştirecek güce sahibiz. Ama bunu hiç bir zaman kullanmıyoruz. Bu genellikle yaşamı farklı anlamlandırdığımız bir tutumdan kaynaklanıyor olabilir.  Yaşamın özünde düşüncenin önemini anlamak önemlidir. Yapılan tüm ilerlemeler sadece birer düşünceden ibaretti.

Düşüncelerimizi fark etmeden yaşıyoruz. Farkındalığımızı azaltıp otomatik pilotta yaşıyoruz. O halde Düşünce algımızı değiştirmek için bu 3 şeyi hayatımıza dahil etmeliyiz.


Sen Rüzgarda Savrulan Bir Yaprak Değilsin.
Bunu anlamak çok önemli yaşadığımız her şeyi planlayacak ve onu yönlendirecek kişi biziz. Kaderimizde varmış düşüncesi bizi çaresizlik ve umutsuzluğa sürüklemeye başlar. Ama biz bu geminin kaptanıyız. Rüzgarı doğru kullanarak istediğiniz yere gitmeyi öğrenmeniz lazım.

Hayatını Planlamalı ve Hedeflerini Koymalısın.
Düşünce insanı insan yapan en önemli şeydir. Bunun için rotanı çizmeli ve gitmek istediğin yere gitmelisin.

Düşüncelerini Pozitife yönlendir.
Pozitif düşünce bize pozitif bir yaşam verir. Bakış açımızı değiştirdiğimizde olaylar üzerinde daha güçlü oluruz. Pozitif düşünce bize güçlü bir motivasyon duygusu verir...


Düşünceni Değiştirirsen Hayatını Değiştirirsin Reviewed by bilgierdemdir on 21:09:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.