Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

5 Farklı Yolla Hayatınızı Yenileyin


Yaşamın gerçek mücadelesi hayatta kalmak ile ilgilidir. Pek çok canlı hayatta kalabilmek için yollar bulmuşlardır. İnsan ise bunu zekasında bulmuştur. Hayatınızı yenilemek mecburidir. Çünkü yenilenmek size yeni yollar ve fikirler verir...


1- Sizi Memnun Etmeyen Durumlarda Kalmaktan Vazgeçin.
Bir iş olabilir veya ilişkiniz olabilir. Eğer mutlu değilseniz bu durumda kalmayın ve ilk fırsatta durumunuzu değiştirin.

2- Kendiniz için Mücadele Verin.
Çoğu insan kurban rolünde yaşamlarına devam eder. Hayat mücadeledir. Hayatınız için mücadele edin. En iyiye kavuşmanın yolu mücadeleden geçer.

3- Affetmeye ve Unutmaya Razı Gelin.
Neden affedemiyorsun? Bunu mutlaka kendine sor. Hayatta bazı şeyleri affetmez ve unutmazsan yoluna devam edemiyorsun. Bu kendine yaptığın bir zarar. Kendini bu durumda kilitliyorsun...
[post_ad]
4- Başkalarına Fedakarlık Yaparken Kendinizi Unutmayın.
Bu hayatta önceliği olan kişi sizsiniz. Bu bencillik değildir. Bu yaşamın kuralıdır. Fedakarlık yapın ama asla kendinizi geri plana atmayın. Unutmayın öncelik sizsiniz.

5- Hiçbir Şey Kendi Kendine olmaz.
Unutma bahçende çiçek istiyorsan ekmelisin. Her şey bir gayret ve uğraşının sonucudur. Sadece dilek dileyerek hayallerini gerçekleştirmen zordur. Ama hayallerin için gayret edersen başarırsın. Durumunu değiştirmek için çalışmalı ve uğraşmalısın.


5 Farklı Yolla Hayatınızı Yenileyin Reviewed by bilgierdemdir on 20:19:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.