Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Negatif Enerji Yüklerini Temizleyin


Üç adımda negatif enerji yüklerini temizleyebilirsiniz. Bu hayata daha sağlıklı ve huzurlu bakmanıza yardım eder. Negatif duygularınızdan tutun negatif anılarınıza kadar hepsinden kurtulmanın tam zamanı. Sadece yazımızdaki direktiflere uyun ve negatif enerji yüklerinin temizlendiğini göreceksiniz.


3 ADIMDA NEGATİF YÜKLERİ TEMİZLEYİN.

1. Adım 
Negatif yüklerin büyük bölümü negatif duygu birikimi yüzünden olur. Negatif duygular yoğun bir şekilde negatif yüke dönüşür ve bu da size yorgunluk ve halsizlik olarak döner.

Negatif duyguları temizlemek için pozitif duygularınızı harekete geçirmelisiniz. Bunun için öncelikle güven duygunuzu harekete geçirmeniz gerekir.

Kendinize "Ben kendime güveniyorum" "Ben her işi başarıyla sonuçlandırırım" gibi olumlu cümleler kurmanız pozitif duygularınızı ortaya çıkaracaktır. Pozitif duyguları ne kadar çok hayatınıza çekerseniz negatif duygularınız o kadar çok azalacaktır.
[post_ad]
2. Adım
Negatif yüklerin temizlenmesi için negatif düşüncelerin kırılması gereklidir. Yapmanız gereken negatif düşünce yapısını farkındalık yaparak fark etmekten geçer. Negatif bir düşünce siz tamamen onun farkındayken var olamaz. Düşüncenizi izleyin göreceksiniz negatif düşünce azalacak ve yok olacaktır.

3. Adım 
Negatif yüklerin sebeplerinden biri negatif anılarımızdır. Bu anılar bilinçaltımızda bulunur ve bunu temizlemek için anıyla ilgili duygusal bağları azaltmak ve bitirmek gerekir. Sizi rahatsız eden negatif anılarınız aklınıza gelmeden siz onları düşünün ve bir izleyici gibi hiç tepki vermeden izleyin. Göreceksiniz anılarınız azalacak ve sonunda temizlenecektir.


Negatif Enerji Yüklerini Temizleyin Reviewed by bilgierdemdir on 20:24:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.