Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Mutlu Evliliğin 5 Altın Sırrı


İlişki uzmanlarına göre mutlu evliliğin sadece 5 altın kuralı var. Bu kurallar mutlu bir evlilik sağlayabiliyor. Hadi gelin bunlara birlikte göz atalım.1- Her Zaman Nazik Olun.
Karşı tarafa incitmekten geri durun. Bazen çok kırıcı olabiliyoruz. Bu yüzden evlilikler mutsuz sürüyor. Kısaca pişman olacağınız sözler söylemekten uzak durun. Sevgi sözcüklerini daha çok kullanın ve her zaman onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin...

2-  Dinleyin ve Anlatın.
Eşlerin en büyük sorunlarından biri de birbirleriyle yeteri kadar konuşmamalarından kaynaklanır. İyi bir dinleyici olun onu dinlemek ve sohbet etmek için vakit ayırın. Çoğu evlilikte en büyük eksik genellikle bu oluyor.

3- Ortak noktada buluşmayı öğrenin.
Bazen bu tartışmada taviz vermeyi gerektirir. Tartışmanın büyümeden bitmesine neden olur. Bir konuda anlaşamıyorsanız ortak bir nokta bulun ve orada buluşun.
[post_ad]
4- Eğlenin.
Evlilikte belli bir yıldan sonra monotonlaşma ve hayat telaşının getirdiği yorgunluk ekleniyor. Eşinizle güzel bir gezintiye çıkmak veya gideceğiniz bir sinema bile monotonluğu kırmaya ve eğlenmeyi sağlayabiliyor. Şakalaşmak ve eğlenceli aktiveteleri hayatınıza dahil etmeyi unutmayın.

5- Aldatmayın.
Çok klişe oldu diyebilirsiniz. Ama yapılan araştırmalara göre evliliklerdeki en büyük kırgınlık ve ilişkiyi bitiren darbe genellikle aldatmak oluyor. Aldatmayı sadece başka bir kişi diye düşünmemek lazım. Söylenen yalanlar ve karşı tarafın güvenini yıkacak hareketler mutlu evliliği gölgeliyor.


Mutlu Evliliğin 5 Altın Sırrı Reviewed by bilgierdemdir on 20:28:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.