Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Kötü Hissettiğinizde Hatırlamanız Gereken 6 Şey


Kendinizi iyi hissetmediğinizde 6 şeyi hatırlayın. Hayatın içinden gelen bu şeyler size aslında ne kadar değerli ve güzel olduğunuzu hatırlatacaktır.


Yaşamda Akışın Senin İçin Olduğunu Bil.
Şöyle düşün binlerce olasılık arasından dünyaya sen geldin. Annen ve Babanın bir araya gelmesi ve diğer pek çok olasılık senin için oluştu. Tüm evren sen olasın diye olasılıkları senden yana kullandı. Kısaca sen olasılıkları yenip bu dünyaya geldin.

Kendiniz Olun. Çünkü Siz Harikasınız.
Öyle değil mi hepimizin bir ışığı var. Güçlü veya düşükte olsa yolumuzu aydınlatmaya yetecek bir ışık. Onun için unutmayın yolunuzu aydınlatacak kişi sizsiniz. Siz bir çiçeksiniz. Her çiçek birbirine benzer ama aslında eşsizdir.

Geçmişi değiştiremezsiniz. Ama Gelecek Değişebilir.
Tüm nehirler ileriye doğru akar. Hiç bir nehir geriye akmaya çalışmaz. O zaman bir nehir olun ve geleceğinize yön verin. Çünkü gelecek hala yazılmaktadır. İnanın sizin beklediğinizden daha güzel olacak her şey...


Zayıf Noktalara Değil Güçlü Noktalara Bakın.
En büyük hatamız zayıf noktalarımıza sürekli baskı yapmakta geçiyor. Ama güçlü noktalarımıza odaklanırsak zayıf olduğumuz yönler değişmeye başlayacaktır. Şunu unutmayın siz düşündüğünüzden daha güçlüsünüz.

Olumlu Düşünün. Yaşamın Gerçek Sırrı Budur.
Olumlu şeyleri hayatımıza çekebilmek için iyi ve olumlu düşünmemiz gerekir. Bu bazen gerçekten zor olabilir. Ama yinede denemeye devam etmeliyiz. İyi hissetmenin yolu iyi düşünmektir.
[post_ad] Kendinize ve Kaderinizi inanın.
Şanslı bir insan olmanın yolu öyle hissetmekten geçer. Bir Evren düşünün siz ben şansızım dediğiniz an peki artık öylesin diyor. Olumlu olun ve kaderinizin ne kadar iyi olduğuna inanın. Geçmişte yaşadığınız sıkıntıların geleceğinizi gölgelemesine izin vermeyin. Onları deneyimlediğiniz için kendinizi şanslı hissedin. Çünkü öğrenmeniz gereken şeyleri hatalarımızdan öğreniriz.


Kötü Hissettiğinizde Hatırlamanız Gereken 6 Şey Reviewed by bilgierdemdir on 14:55:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.