Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Enerjinizi Arttırmanın 5 Spiritüel YoluGenellikle yorgun ve negatif bir durum halindeyseniz bu yazı tam size göre. Ruhsal olarak üstümüzdeki enerjiyi arttırmanın yolları vardır. Bu 5 yolu uygulayarak enerjinizi arttırabilirsiniz.


1- Zihni Susturun.
Meditasyon ile zihninize 10 dakika mola verin. Zihninizi 10 dakika susturmak için nefes alışverişinizi izleyin. 1 dakika bile yapsanız çok faydasını göreceksiniz.

2- Olumlu bir cümle söyleyin.
"Enerjim yükseliyor ve bedenim yenileniyor" ve bunun gibi cümleler söyleyerek enerjinizi yükseltin.
[post_ad]
3- Suyun gücü.
Ilık alacağınız bir duş ve suya zihninizi odaklarsanız enerjinizin arttığını göreceksiniz.

4- Doğa yürüyüşüne çıkın.
Haftada bir yapacağınız doğa yürüyüşü size büyük bir enerji ve huzur verecektir.

5- Kendinizi affedin.
Enerjinizin en büyük düşme nedeni kendinizi suçlamanızdır. Yapmanız gereken kendinizi affetmektir. Kendinizi affettiğiniz de enerjiniz yükselecektir.


Enerjinizi Arttırmanın 5 Spiritüel Yolu Reviewed by ender on 15:18:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.