Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Burçlara Göre En Büyük Korkunuz NedirEğer burçlara ilginiz varsa bu yazımızı mutlaka okumalısınız. Bilinçaltımızda gizlenen korkularımızı burçlarla yorumlayabilir miyiz? Kararı siz vereceksiniz.


Sizin kim olduğunuz ve yaşamın sizin için ne getireceği ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için yıldızlara dönmek, yüzyıllar boyu süren bir yöntemdir. Zodyak, iç görü ve bilgeliğe sahiptir ve kendinizi bulmaya çalışırken; burçlar başlamak için iyi bir yerdir.

Koç (21 Mart - 19 Nisan)
Ateşli ve hızlı koçları en çok korkutan şey yaşadıkları yakın ilişkileridir. Koçlar bu yüzden sevecen ve iyi huylu olmak zorunda hissederler...

Boğa (20 Nisan - 20 Mayıs) 
Emin adımlarla toprağa basan boğa için en büyük korku bilinmeyendir. Boğa gelecekten ve gelecekle ilgili gerçekleşecek olaylardan korkar...

İkizler (21 Mayıs - 20 Haziran)
Mükemmellik çizgisine önem veren ikizler için en büyük korku başarısızlık ve yetersizlik duygusudur.Yengeç (21 Haziran - 22 Temmuz)
İyi kalpli yengeçler için en önemli şey hayata dahil olmaktır. Savunmasız olmaktan nefret eden yengeçler için en kötü kabusları aileleri ve sevdikleri tarafından reddedilmektedir.

Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslanlar her zaman dikkatleri üstlerinde isterler ve sevdiklerinin ihtiyaçlarını karşılamak için çok çalışırlar. Fakat yeterli ilgi ve dikkat görmemek aslanların büyük korkusudur.

Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)
Başaklar bağımsızdırlar ve organizasyon yetenekleri üst seviyededir. En büyük korkuları bağımlı hale gelecekleri biridir.
[post_ad]
Terazi (23 Eylül - 22 Ekim) 
Empati yeteneği yüksek teraziler için anlayış çok önemlidir. Başkalarını önemserler ve başkalarını incitmek ve zarar vermek en büyük korkularıdır.

Akrep (23 Ekim - 21 Kasım) 
Güçlü ve enerjik duruşuyla akrep yenilmez gibi dursada en büyük hassas noktaları duygusallıklarıdır. Kısaca duygusal acıya karşı zayıftırlar. En çok ihanete uğramaktan korkarlar.

Yay (22 Kasım - 21 Aralık) 
Özgür ruhlu yay için en büyük korku özgürlüğünün kısıtlanması ve çaresiz hissetmektir.

Oğlak (22 Aralık - 20 Ocak) 
Oğlak için en büyük korku rüyalarının elinden alınmasıdır. Çabalayarak ve çok çalışarak elde ettiği şeylerin elinden alınmasından ve akranları tarafından alay edilmekten çok korkar.

Kova (21 Ocak - 18 Şubat)
Doğal bir koruyucu olan kova için en büyük korku güçsüz ve zayıf düşmektir. Cesaretsiz olmaktan korkarlar...

Balıklar (19 Şubat - 20 Mart)
Reddedilme ve terk edilme balıkların en büyük korkusunu doğurur. Bütün ilişkilerinde en üst noktayı yaşayan balıklar için güvensizlik kapanma noktasına getirir...

Burçlara Göre En Büyük Korkunuz Nedir Reviewed by bilgierdemdir on 20:17:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.