Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Spiritüel Gerçeğe Ulaşmak için 10 Adım


Hepimiz hayatımızın bir döneminde spiritüel bir gerçeği aramışızdır. 21. yüzyılda dünyanın hızlı ve yoğun temposu bizi bu düşünceden uzaklaştırsa bile... İçimizde bir yerlerde ruhsal gerçekleri arayışımız sürmektedir.


Spiritüel Gerçeğe Ulaşmak için 10 adım...

1- Gerçek Sevgidir. Peygamberimiz sevgiyi öğütlüyordu. Buddha sevgi diyordu. Hz İsa sadece sevgiden ve iyilikten bahsediyordu. Büyük insanlar sadece ve sadece insanların iyiliği ve sevgiyi öğütlüyordu. Sevgiye odaklanırsanız sevgi enerjisi ruhsal gücünüzü arttıracaktır.

2- Barışa odaklanmak. Başkalarına zarar vermeyi düşündüğünüzde ruhunuzda büyük bir girdap oluşacaktır. Ruhumuzu güzelleştirecek tek şey barıştır.3- Öz saygı ruhun gerçek adımıdır. Bu da tek bir şekilde sizi bulur "kendinize saygı duyarak"

4- Her günü son gününmüş gibi yaşa o zaman farkındalık ve gerçek sana gelecektir.

5- Seçim gücünü kullan. Sen özgür irade verilmiş bir insansın. Hayatta doğruyu seçme gücünü kullan.

6- Başka birini yargıladığında göreceksin ki kendine bir ayna tutmuş gibisin ve aslında kendini yargılıyorsun. İnsanları olduğu gibi kabul etmelisin.

7- Sevdiğin şeyleri yap ve böylece bolluk ve bereket seni bulacaktır.

8- Ruhsal gerçekleri inandığınızda görürsünüz.

9- Anlamak için anlayışlı olmak gerekir. Eğer gerçeği arıyorsan sabır en önemli adımındır.

10- Serbest bırak ve sadece akışa güven. GERÇEK SENİ BULACAKTIR.

[post_ad]
Spiritüel Gerçeğe Ulaşmak için 10 Adım Reviewed by bilgierdemdir on 21:11:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.