Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Ruhsal Gücünü Yükselt 5 AdımRuhsal gücümüzü yükseltmek bize pek çok avantaj sağlar. Çoğu zaman yorgun ve düşük enerjili hissetmemizin ana sebebi ruhsal gücümüzün düşük olmasından kaynaklanıyor. Ruhsal gücümüzü yükselttiğimizde çevresel enerjimiz ve hayat enerjimiz yükselir.
Dünyada dilediğin değişimi görmek istiyorsan; Önce kendini değiştirmelisin. Mahatma Gandhi
1- Adım
Olumlu düşünce ve olumlu konuşmalar ruhsal gücümüzü yükseltecektir. Kendimize ve çevremizdeki insanlara olumlu konuşmalar tüm negatif enerjimizi yok edecek ve ruhsal gücümüzü yükseltecektir.

2- Adım
Kendinize söyleyeceğiniz belli bir söz öbeği sizin ruhsal gücünüzü arttıracaktır. Örnek olarak " Ben huzurluyum" gibi olabilir.

3- Adım
Sessizlik ve zihninizle bir süre tek başınıza kalın. Ruhsal enerjiniz o anda değişecek ve endişeleriniz azalacaktır.
[post_ad]
4- Adım
Meditasyon ve nefes teknikleri ruhsal gücünüzü arttıracaktır. Meditasyon nefesinizi belli bir süre takip ederek uygulayabileceğiniz bir tekniktir.

5- Adım
Farkındalık teknikleri uygulayarak farkındalığınızı arttırmalısınız. Bu sayede ruhsal gücünüz arttacaktır. Bunun için an içinde kalarak şu anın gücüne odaklanın.Ruhsal Gücünü Yükselt 5 Adım Reviewed by bilgierdemdir on 21:18:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.