Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Ruhsal Enerjinize İyi Gelecek 5 Adım


Ruhsal ve zihinsel bir frekansımız vardır. Her insanın frekansı birbirinden farklıdır. Ruhsal enerjinizin frekansını arttırmak için yapmanız gereken 5 basit adımı sizlere sunuyoruz.

BİRİNCİ ADIM : Sağlıklı bir ruhsal enerji için bedensel hareketler çok iyidir. Özellikle sabahın erken vakitlerinde veya akşam güneş batmaya yakın yapılacak bir yürüyüş kendinizi iyi hissettirecektir.

İKİNCİ ADIM: Evinizde besleyebileceğiniz bir evcil hayvan veya bitki tüm enerjinizi tamamen yenileyecektir. Bitkilerde evdeki aurayı değiştirerek tamamen size huzurlu ve güçlü bir ruhsal enerji verecektir.

ÜÇÜNCÜ ADIM: ommmmm sesi zihnimizdeki dağılmış olan frekansı tamamen tekrar yerine yerleştirecek güçlü bir frekanstır. Bir süre sakin bir yerde oturarak bu frekansı yükseltebilirsiniz.

DÖRDÜNCÜ ADIM: Farkındalığa odaklanmak; Ellerinizi uzatın ve bakmaya başlayın parmaklarınıza ve tüm elinize sadece buna odaklanın. Kendinizi tuhaf hissedeceksiniz. Bu farkındalığın açıldığı andır.

BEŞİNCİ ADIM: Sağ elinizi başınızın üstüne koyun ve bir süre sadece olumlu anılarınıza odaklanın. Kötü bir düşünce geldiği zaman zorlamayın. Sadece tekrar olumlu anılara odaklanın.

[post_ad] Ruhsal enerjinizi düzenlemek için sigara ve alkol gibi negatif alışkanlıklardan vazgeçmeniz gerekmektedir. Sağlıklı beslenmek ve spor yapmak ruhsal enerjinizi yükseltir. Ruhsal sağlığınız için stresli ortamlardan uzak durmaya çalışın, eğer mümkün değilse stresi zihninizden uzaklaştırın.

2. bölüm / Zihnimizden stresi nasıl uzaklaştırırız.
Ruhsal Enerjinize İyi Gelecek 5 Adım Reviewed by bilgierdemdir on 18:18:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.