Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Enerjinizi Temizlemek için 5 Basit AdımBedenimiz ve ruhumuz birlikte bir denge içinde yaşayan bütünlüktür. Bedensel enerjimiz tamamen ruhsal dengemize bağlıdır. Ruhsal enerjimizi düzenlemek için 5 basit adım uygulayalım.

1- Hava

Evinizde oturuyorsanız ve hava soğukta olsa mutlaka içeriye temiz hava girmesini sağlayın. Eğer vaktiniz varsa parkları tercih edebilirsiniz. Her nefes alışınızda içinizdeki negatif duyguların temizlendiğini hissedin ve her nefes verişinizde negatif enerjinin bedeninizden çıktığını imajine (hayal) edin. Burundan nefes alıp vermek bu egzersiz için önemlidir.

2- Su
Yıkanırken suya pozitif enerji yükleyin ve olumlu şeyler düşünün. Yıkanırken suyun şifasal enerjisini hissedin. Suya pozitif sözler söylemek sudaki enerjiyi değiştirecektir. Mesela ( su bedenimi ve ruhumu temizliyor gibi) Dindar biriyseniz abdest alabilirsiniz. Abdestin ruhsal ve bedensel olarak güçlü bir tesiri vardır.

3- İçsel Sessizlik
Meditasyon aslında çok basit bir yöntemdir. Bu yöntemi uygulamak için sakin bir yere oturun ve sessizce nefesinizi izlemeye başlayın. 10 dakika boyunca yapmanız yeterlidir.

4- Olumlama yapmak
Yapmamız gereken en kolay ve güzel şeylerden biri olumlama yapmaktır. Bir aynanın karşısına geçin ve şöyle söyleyin. Seni seviyorum ve özür dilerim. Evet bu basit iki sözcük ruhunuzdaki negatif enerjiyi temizleyecektir.
[post_ad]
5- Kendini Affetmek
Sen kendini affedemiyorsun. Kendini affettiğini söylüyorsun ama yaşadığın her acıda kendini suçluyorsun. Dinimizde tövbe istiğfar vardır. Bu hem kendimize hem de ruhumuza iyi gelen bir eylemdir. Dindar biri değilseniz "kendimi affediyorum" deyin. Bunu içinizde affı hissedene kadar yaşayın.


Enerjinizi Temizlemek için 5 Basit Adım Reviewed by bilgierdemdir on 12:16:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.