Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Tek bir Duruş ile Bedeninizi Güçlendirin


Eğer yağ yakmak ve sağlıklı bir beden istiyorsanız, bu basit ama etkili hareket ile tüm bedeninizdeki kasları güçlendirebilir ve yağları yakabilirsiniz. Bu hareketin ismi "plank"tır. Bu hareket bedensel olarak sizi güçlendirecek ve kas ve kemiklerinizi güçlendirecektir.


!Uyarı: Fiziksel rahatsızlığı olan (bel fıtığı, kas problemleri olan v.b.) kişiler için önerilmez. Doktorunuza ve fizyoterapistinize danışarak bu harekete başlamanız uygundur.İlk başta bu duruş ile başlamanız önerilir. Bu plank hareketinin hafifletilmiş duruşudur.

İkinci duruş ise dirsekler yerde duruştur. Bu pozisyonu bozmadan 20 saniye boyunca durmanız önerilmektedir. Bu hareket ile bedeniniz sırt, karın, bacak ve kol kaslarınızı çalıştıracaktır.
Uygulama:
[post_ad]
İlk Hafta
20 saniye hafifletilmiş plank hareketi
İkinci Hafta
20 saniye dirsekler üzerinde plank hareketi
Daha sonra ise süre 5'er saniye arttırabilir.

Plank Hareketi Faydaları
> Gücü arttırır
> Bedensel zindelik kazandırır
> Esnekliği arttırır
> Mide kaslarını güçlendirir
> Sırt ve omirlik kaslarını güçlendirir
> Bedensel duruşunuzu düzeltir.
> Kalori ve yağ yakmanıza yardım eder.

Tek bir Duruş ile Bedeninizi Güçlendirin Reviewed by bilgierdemdir on 11:11:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.