Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Muhteşem Bir Hayat İçin 9 Şeyi Yapın


Hayatınızı tamamen değiştirebilecek güç sizin elinizde. Bu 9 maddeyi mutlaka uygulayın. Güzel ve mutlu yaşam için değişime açık olmalıyız. Akan bir nehirde akışa direnme, yaşamın akışına kendini bırak. Yaşam sadece onu sevmekle ve onu yaşamakla ilgili unutma!9 Maddede Muhteşem Bir Hayat İçin
(hepsi kolay)
1- Yanlış insanlardan kurtul.
Tüm hayatın boyunca hayatında bulunan o kadar yanlış insan var ki. Bazılarını çıkartmayı başardın ama bazıları hayatında ve sana zorluktan başka bir şey getirmiyorlar. Onları hayatından mutlaka çıkart. Doğru insanları bulduğunda onlar hayatınla ilgili harika şeyler yaparlar.

2- Korkularınla yüzleş.
Tüm duygularının en kötüsü korkularındır. Senin konforunu ve hayallerini elinden alır. Korkularınla yüzleştiğinde doğru şeyler hayatına gelmeye başlar.

3- Başkaları ne düşünür.
Kimin ne düşündüğünün hiç bir önemi yok. Gerçekte sen ne düşünüyorsun. Kendini sev ve saygı duy.

4- Hayatında fazla yer tutan şeylerle vedalaş.
Evini sadeleştir fazla şeylerden kurtul. Özel hayatında gereksiz yer işgal eden insanlardan da öyle.

5- Dramatik yaşamayı bırak.
Türk filmlerinin o dramatik duygusal mantalitesinden kurtul. Hayata enerjik ve güçlü bak.

6- Her zaman ilerle.
Yaşamını savunmada yaşamayı bırak. İleriye doğru gitme zamanı geldi. Bırak yaşama sana yeni kapılar açsın.

7- Kurban rolünden vazgeç.
Artık şu kurban rolünden çıkmalısın. Enerjini başarabileceğin işlere ver. Hayatın adil olmaması senin suçun değil. Ama oturup bir şeylerin değişmesini ummak kesinlikle senin suçun.8- Yeni ortamlar ve yeni insanlarla tanış.
Aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar beklemek aptallıktır. Yeni insanlar sana yeni fikirler verir. Yeni ortamlar ise yeni bir çevre kazandırır.
9- Standartlarını yükselt.
Her gün daha iyisini hedefle ve bunun için çalış. Daha iyi bir yaşamın anahtarı iyi standartlardır.


Bonus: 
Pozitif düşünceye odaklan.
Seni yerle bir eden en büyük şey olaylara negatif bakmandır. Eğer olaylara pozitif bakarsan düşüncelerin hayallerin için büyük kapılar açacaktır.


Muhteşem Bir Hayat İçin 9 Şeyi Yapın Reviewed by bilgierdemdir on 17:00:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.