Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Duygularınızın Kilidini Bu Yöntemle Çözün


Duygular aslında enerjidir. Öfkede bağırırız mesela bu negatif ve güçlü bir enerjidir. Üzüntü ve kederde gözyaşı dökeriz. Bunlar enerjinin fiziksel duruma dönüşmesinden başka bir şey değildir. Öfkenin ve duygusal problemlerin temelinde zihinsel bazı sorunlar yatmaktadır. Bu zihinsel problemler bazı negatif duygusal problemlere neden olmaktadır.
Bol bol gülümse, hem maliyeti sıfırdır hem de bedeline paha biçilmez.
Jackson Brown
Öfke Üzüntü ve Keder gibi duygusal problemlerin altında bu sorunlar yatar.
  • Kendini Suçlama
  • Kendini kabullenmeme
  • Kendini küçük görme
  • Kendini sevmeme
Kısaca duygusal problemlerimizin ardında kendimizi anlamamız yatar. Pek çok insan yaşamı boyunca kendini ve bakış açısını anlamadan yaşar ve sonunda kendini anlamadan ölür. Duygusal olarak yaşadığınız problemlere bakalım.
[post_ad]
Kendini suçladığın zaman duygusal olarak büyük bir baskı hissedersin. Çünkü zihnin bu hatanın düzeltilmesini zor olarak kabul eder. Genellikle bu zihinsel durumun farkında değilsindir. Bu yüzden duygusal baskın sürekli devam etmektedir. Çoğu zaman yukarıdaki 4 maddenin farkında değilizdir. Bu da bizde üzüntü ve öfke oluşturur. 

Bu 4 madde için her gün şu dört olumlamayı yapalım. Göreceksiniz duygusal baskılar hızlı bir şekilde çözülecektir.

Kendimi seviyor ve affediyorum. Aldığım kararlar doğru ve seçimlerimle gurur duyuyorum.

Kendimi seviyor ve kabul ediyorum. Aklımı, ruhumu ve bedenimi seviyorum.

Kendimi seviyor ve eşsiz olduğumu kabul ediyorum. Ben hayatımın merkezindeyim.

Kendimi seviyorum. Bana verilen hayat harika ve çok güzel, sevgiyle kabul ediyorum.

Bu olumlamaları her gün tekrarlayın. Duygusal baskılarınızın ve neagatif düşüncelerinizin azaldığını göreceksiniz.Duygularınızın Kilidini Bu Yöntemle Çözün Reviewed by bilgierdemdir on 15:30:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.