Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Bilinçaltına Giden Kısa Yol Frekanslar


Tüm hayat bir titreşim yayar. Sesler ve frekanslar bilinçaltına ulaşmada harika bir yoldur. Evrenin bir titreşimi vardır ve tüm her şey bir rezonans ile titreşir. Ama bazı kelimeler ve sesler beyin için çok güçlü etkilere sahiptir. Gelin önce Beynimizin 5 ses dalgasını tanıyalım.Öncelikle bilmemiz gereken bunlar belli frekanslardaki seslerdir. Gelin beyin frekanslarını tanıyalım. Önemli: Aşağıda verilen bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Ses frekanslarını kullanmak istiyorsanız lütfen alanında uzman kişilere başvurunuz.

1. Beta (14-40Hz) - Bilincin uyanması ve aklın sonuca ulaşması 

Beta beyin dalgaları alarm durumu dalgalarıdır. Beta bilincin uyanmasını ve konsantrasyonun artmasını sağlar. Beta beyin dalgaları ile zihinsel olarak sizi uyandırır. Fakat aynı zamanda stres ve anksiyete de sebep olabilir.

2. Alfa (7.5-14Hz) - Derin Rahatlama Dalgası

Bilinçaltına ulaşmak için kullanılan alfa dalgaları derin bir rahatlama ve huzur sağlamaktadır. Bu dalgaları dinlerken bilinçaltına belli afirmasyonlar (olumlamalar) ilettiğinizde bilinçaltınız daha açık şekilde bunları kabul etmektedir. 

Bilinçaltı farkındalığını ve sezgilerinizi arttıracak güçlü bir ses dalgasıdır.
[post_ad]
3. Teta (4-7.5Hz) - hafif meditasyon ve uyku dalgası

Teta dalgaları rem rüyaları ve hafif meditasyonlar için uygun dalga boylarıdır. Ruhsal enerjinizle bağlantı kurabileceğiniz güçlü bir ses dalgasıdır.

Bilinçaltı programlama, imajinasyon çalışmaları ve derin gevşeme için kullanılabilir.

4. Delta (0.5-4Hz) - derin uyku dalgası 

Delta frekansı en yavaş ve sakinleştiri frekanstır. Derin uyku ve transandantal meditasyon için uygulanabilmektedir.

Delta frekansı kollektif bilinçaltına ulaşmak için bir yoldur. Derin ve güçlü bir etkisi vardır. Bilinçaltına Giden Kısa Yol Frekanslar Reviewed by bilgierdemdir on 18:12:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.