Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Güne Yüksek Enerji ile Başlatacak 5 ŞeyEnerjimiz çoğu zaman düşüktür. Bunun en büyük sebebi güne doğru şekilde başlamamaktır. Enerjinizi yükseltecek ve pozitif enerji yükleyecek şeyler vardır. Bunlar sanıldığının aksine uygulaması kolaydır. Her gün bu 5 şeyi uygularsanız enerjiniz yükselecektir.

1- Uyandığınızda yatakta tembellik yapın.
Uyandığınız an yataktan kaçarcasına çıkıyorsanız bu enerjinize zarar veriyor. Yapmanız gereken yatakta bir süre uzanmak ve yatağın keyfini çıkarmaktır. Çünkü tüm gece boyunca enerjiniz yattığınız bölgede yoğunlaşmıştır. Bir süre yatakta vakit geçirmeniz enerjinizin yüklenmesini sağlayacaktır.

2- Esnemek
Yapılan araştırmalara göre esnemek, vücudun doğal bir uyanma ve enerjiyi depolama hareketidir. Yataktan kalktığınızda güzelce esneyin ve tüm vücudunuzu bu harekete dahil edin. Göreceksiniz vücudunuz daha enerjik hissedecektir.

3- Sabah egzersizi (sadece 10 dk)
Yapacağınız 10 dakikalık bir yürüyüş tüm enerjinizi yükseltecektir. Bedensel ve zihinsel olarak 10 dakikalık sabah yürüyüşünün kişiye çok iyi geldiğini kanıtlamıştır. 10 dakikalık egzersiz de yapabilirsiniz.
[post_ad]
4- Olumlama cümlesi söyleyin.
Uyandığınızda söyleyeceğiniz 5 olumlama cümlesi size enerji ve huzur verecektir. Mutlaka en az 5 tane olumlama cümlesi belirleyin ve mutlaka söyleyin. >>>50 olumlama cümlesi

5- Kırmızı renk
Yapılan araştırmalar kırmızı rengin uyandıktan sonra kişiye pozitif enerji yüklediğini söylüyor. Yatak odanızda kırmızı renkli bir süs veya bir çicek size enerji verecektir. Kırmızı renkli objeler zihinsel ve bedensel enerjiyi yükseltmektedir.


Güne Yüksek Enerji ile Başlatacak 5 Şey Reviewed by bilgierdemdir on 10:51:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.