Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Büyük Küçük Demeden Herkesin Öğrenmesi Gereken 8 Şey“Çocuklarımıza miras bırakacağımız iki önemli şey vardır, biri kökeni diğeri yuvadan uçması için gereken kanatları ”~Johann Wolfgang von Goethe

Şu yaşıma kadar öğrendiğim bir kaç kişisel gelişim fikrini özetlemek istiyorum. 7’den 77’ye her insanın öğrenip uygulaması gereken şeyler...

1. Sevdiklerinizle zaman geçirirken gülümseyin ve tabii Sevdiklerinize zaman ayırmayı unutmayın.

2. Sakinliğinizi koruyun (her zaman). Derin nefes alın farkındalık yapın.

3. Başarısız olmaktan korkmayın. Tekrar denemekten de öyle

4. Hobilerinize daha fazla zaman ayırın.

5. Zorluklar karşısında dik durun. Asla korkmayın ve başınızı dik tutun.

6. Her zaman mutlu olmaya çalışın. Küçük şeylerde mutluluk gizlidir.

7. Kimsenin kusursuz olmadığını unutmayın. İnsanları değerlendirirken söyledikleriyle değil yaptıklarıyla değerlendirin.

8. Anı yaşayın. Mutluluk ve Huzur o anın ve şimdinin içindedirBelki bunlar dışında binlerce daha madde daha ekleyebiliriz. Ama benim hayatımı kolaylaştıran yöntemlerden bazıları bunlar. Kişisel gelişim için faydalı olacağına inanıyorum. Çünkü tecrübe hatalarımızdan elde ettiğimiz pahalı bir derstir.
[post_ad]
Editörün Seçimi >>> Boşver demeden önce bu 7 şeyi düşün
Büyük Küçük Demeden Herkesin Öğrenmesi Gereken 8 Şey Reviewed by bilgierdemdir on 21:30:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.