Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Sedona Yöntemi Nedir


Sedona yöntemi ile olumsuz (negatif) duygular silinir ve yerine iç barış huzur ve mutluluk elde edilir. Hepimiz özümüzde iç huzur ve barışa sahibiz. Fakat ne yazık ki negatif duygular ve hisler ile çevrelenmişiz. Ne zaman ki negatif duygulardan kurtuluruz işte o zaman çevremizi saran huzur ve mutluluğa kavuşuruz. Sedona yöntemi kaygı, korku , keder, öfke ve diğer olumsuz duyguların tedavisinde kullanılmaktadır.
Sedona yönteminin özünde negatif duyguyu serbest bırakmak vardır ve 3 temel soru ile bu yöntem uygulanır.

  • Bu duyguyu (negatif duygu) serbest bırakabilir misin ? 
  • Bu duygunun gitmesine izin verebilir misin ? 
  • Ne zaman bu duygunun gitmesine izin verebilirsin ?Bu sorular için doğru veya yanlış diye bir cevap yoktur. Bu soruları kendine sorarak serbest bırakma sürecini başlatırsın.

Sedona Yöntemi Lester Levenson tarafından bulunmuştur.

Hale Dwoskin tarafından yazılan Sedona Yöntemi. Bu yöntemi öğrenmek isteyenler için çok iyi bir kaynak olacaktır.

Sedona yöntemi duyguları serbest bırakmanızı sağlar bu kadar basittir.Sedona Yöntemi Nedir Reviewed by bilgierdemdir on 22:30:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.