Top Ad unit 728 × 90

Güncel

recent

Dünyayı degistirmek




Genç bir adamken dünyayı değiştirmek istedim. Fark ettim ki dünyayı değiştirmek çok zor. Bende milletimdeki yanlışları değiştirmeye uğraştım. Milletimdeki yanlışları değiştiremeyeceğimi de anlayınca yaşadığım şehire diktim gözlerimi. Ne var ki yaşlı bir adam olarak kentimi de değiştiremedim; o zaman ailemin yanlışlarını değiştirmeye karar verdim.
Şimdi yaşlı bir adam olarak tek değiştireceğim şeyin kendim olduğunun farkına vardım ve birden anladım ki eğer uzun süre önce kendimi değiştirmekle işe başlasaydım bendeki değişiklik ailemi etkileyebilirdi.
Ben ve ailem önce mahallemizi sonra kenti etkilerdik. Kentin etkisi ulusu değiştirebilirdi ve böylelikle ben dünyayı değiştirmiş olurdum.

1040 yılında bir rahibin karaladığı not.





Dünyayı degistirmek Reviewed by bilgierdemdir on 12:21:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020
Ankara Seo Ankara'nın en iyi psikologları bir arada Ankara Psikolog Odtünet Kızılay Dershane HunterFan Tavan Vantilatörü Kocaeli Avukat Tavan Vantilatörü Sitesi Tavan Vantilatörü Gayrimenkul Değerleme için Ankara Gayrimenkul Değerleme Firmaları Makrobim kurslar 3ds Max Kursu Yağlı Boya Yağlı boya tablo Dil Kursu Almanca Kursu Ankara

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.