Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Ruhsal Enerji Kalkanınızı Arttırmak için 5 Yol


Bu düşünce antik Çin'de tedavinin ruhsal yönü olarak görülürdü. Bedende pek çok enerji noktası (meridyen noktası var). Enerjimiz yüksek olduğunda, çevremizde güçlü bir kalkan gibi görev yapmaktadır.

İnsanın çevresindeki enerji, araştırmacılar tarafından, kirlian fotoğraflama tekniği ile çekilmiş ve hasta insanlarda çok düşük bir enerji kalkanı varken, sağlıklı kişilerde tamamen çevrelerini saran güçlü bir enerji olduğu görülmüş.
[post_ad]
Şöyle bir saniye düşünün; moralimiz bozukken daha kolay hastalığa yakalanırız. Negatif duygu durumundayken, her şey daha kötüye gidiyormuş gibi olur. Bedenimizin çevresinde bulunan güçlü bir enerji vardır. Bu 7 enerji noktası (çakralar) ile bağlantılıdır.

Negatif ve Pozitif enerji sürekli yer değiştirmektedir. Aynı sıcak ve soğuk hava gibi. Düşüncelerimiz bu enerji kalkanını güçlendirmekte veya zayıflatmaktadır. O halde pozitif düşünceler bu enerji kalkanı için güçlü bir yoldur.

Bu 5 Yol ile Enerjimizi Pozitife Çekelim.

1- Negatif Durumu Kabul Edin
Hepimiz kötü anlar ve durumlar yaşayabiliriz. Bu duygu durumunu kabul edin. Bu durumu kabul ettiğinizde bilinçaltınız bu durumdan çıkmak için harika yollar geliştirmeye başlayacaktır.

2- Mantra (Kelime) söyleyin.
Mantra bir kelime veya cümleyi tekrardan başka bir şey değildir. Ben sevgiyim veya huzurluyum gibi bir kelimeyi gün boyu aralıklarla söyleyin. Enerjiniz yükselecektir.

3- Olumlamaların gücüne inanın.
Olumlu cümleler söylemeye başladığınızda daha huzurlu ve mutlu hissedersiniz. Unutmayın negatif düşünceyi yenmenin en önemli yolu olumlu düşünmektir.

4- Pozitif olaylara odaklanın.
Hayatınızdaki harika pozitif şeylere odaklanın ve bunları hayatınızda yükseltin. İşiniz kötü gidiyor olabilir veya ailevi sorunlarınız olabilir. Ama şükredecek ve huzurlu hissedecek şeyler hayatınızda hala vardır. Nefes alıyorsanız sorunları çözecek inanca sahipseniz her şey çözülecektir.

5- Meditasyon yapın.
Basit meditasyon egzersizleri ile başlayın. Farkındalık yapın ve her zaman şimdiye odaklanın. Kendinizi iyi hissedeceğiniz yerlere gidin ve sizi seven insanların yanında bulunmaya gayret edin.

Ruhsal Enerji Kalkanınızı Arttırmak için 5 Yol Reviewed by bilgierdemdir on 21:40:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2024

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.