Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Bilinçaltınızı Yeniden Programlamanın 4 Güçlü Yolu


Bazı yöntemlerle Bilinçaltını yeniden programlamak insanda bilim kurgu bir tabir gibi geliyor. Ama başarılı pek çok insan bunu gerçekleştiriyorlar. Bu bazı yöntemlerle mümkün olabilen bir şey. Kendinizi ve yaşamınızı iyileştirmek için bu yöntemleri hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Bilinçaltını programlamak insanın geçmişi ile barışmasını ve kaygılarını azaltmanızı sağlar. Bilinçaltınızı değiştirecek bu adımı mutlaka uygulamalısınız.Bilinçaltını programlamak için bu yöntemleri uygulayın.

1. Tony Robbins'in (Yaşam Koçu) Hazırlama Yöntemi

Tony Robbins, duyguların hareket tarafından yaratıldığını söylüyor. Fiziksel “halinizde” bir değişiklik hissetmeniz bilinçaltınızını değiştirir.

Bu adımları uygulamalısınız.


  1. Gözleriniz kapalı olarak oturun ve ellerini başınızın üstüne kaldırın.
  2. 30 nefesi üç set şeklinde ve burnunuzdan yoğun bir şekilde içeri ve dışarı nefes alın.
  3. Her bir nefeste, kollarınızı aşağı doğru çekerek yumruk yapın.
  4. Üç setten sonra, şükran ve kendini sevme duygusunu hissedin. .

Ruh haliniz değişecektir, bu anda bilinçaltınıza kolayca sağlıklı yeni düşünce ve inançları yerleştirebilirsiniz.
>>> Bilinçaltı ile ilgili bilmeniz gereken 7 şey
2. Demartini Yöntemi
İnsan davranışı uzmanı Dr. John Demartini ayrıca beyni yeniden programlamak için nöroplastisite kullanır. Müşterilerine, olumsuz duygusal yükleri etkisiz hale getirmelerine ve duygusal dengeleri yerine koymalarına yardımcı olacak bir dizi soru sorar.

Yöntemi, korku, suçluluk ve saldırganlık ifadelerinden sorumlu olan hipotalamus ve amigdala dahil olmak üzere beynin birkaç yapısını değiştirmektir.

Peki nasıl yapıyor? Zorlu bir durumla karşı karşıya kaldığınızda,  “Durumun kendisini sorgula ve onda neyin iyi olduğunu sor .”diyor . Faydaları ara, çünkü her zaman en az bir tane var.

Şu anda bilinçaltımızdaki negatif kayıtlarda olumlu yönleri keşfedip onlara o yüklemeyi yapmamız gerekiyor. Mesela bir ebeveynini kaybeden bir kişinin bilinçaltındaki bu negatif kayıtta onu güçlü yapanında bu olduğunu fark edebilir.
[post_ad]
3. Olumlamalar

“Bilinçaltımıza ne koyarsak ve onu tekrarlayıp, duygu ile beslediğimizde o şey bir gün gerçek olacaktır.” ―Ell Nightingale
 Tekrarlayan düşünce, nöronlar arasında daha güçlü bağlantılara yol açar ve beyin bu daha derin yollara çok önem verir. Kısaca bilinçaltınıza sürekli ben iyiyim dediğinizde beyninizde bir dizi nöron oluşturursunuz. Bunu tekrarlayıp inanırsanız beyniniz bunu sizin için gerçekleştirebilir.
>>> Olumlama Nasıl Yapılır?

4. İmajinasyon Çalışmaları.
Hayal etmek bilinçaltınızı değiştirecek en büyük yöntemdir. Hayal bilinçaltının kapılarını açar. Onu serbest bırakır ve istediğiniz kayıtları girmenizi sağlar. Sigarayı bırakmak istiyorsunuz. Zihninizde o anı canlandırın sigarayı bırakmış ve kendinizi spor yaparken hayal edin. Bilinçaltı programlama bu şekilde mümkün olur. Bunu tekrarlayın. Bilinçaltınız size yardımcı olacak ve işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Ne Hayal Edersen Onu Yaşarsın -bilgierdemdir.com

Bilinçaltınızı yeniden programlamak kolaydır. Kolay olmayan alıştırmaları her gün uygulamaktır. Çünkü biz sabırlı değiliz ne yazık ki. Sonuçları hemen istiyoruz. Unutmayın şu an bunu okurken nöronları birbirine bağlıyorsunuz. Tekrarlanan şeyler ise kalıcı olur ve bilinçaltını yeniden programlamanızı sağlar.Bilinçaltınızı Yeniden Programlamanın 4 Güçlü Yolu Reviewed by bilgierdemdir on 16:54:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.