Top Ad unit 728 × 90

Güncel İçerik

Eller ile Enerji ve Şifa Vermek için 5 Adım.Bedenimizdeki en yoğun enerji noktalarından biri ellerimizdir. Ellerimizde hem kendi bedenimize hem de başkalarına iyi gelecek enerji ve huzur vardır. Bedenimiz enerjiyi bir noktaya doğru verebilecek kapasitede donatılmıştır.
Peygamber efendimiz buyurur ki Sağ elini vücudunda rahatsız olduğun mahalle koyup yedi defa mesh eyle ve her meshte: «Hissettiğim bu hastalığın şerrinden Allah’ın izzetine ve kudretine sığınırım!» de. Biiznillahi Teâlâ şifâ bulursun.” (İbn Hanbel, IV, 217)


5 adımda ellerimizdeki enerjiyi fark edelim.
Bu bir alternatif terapi yöntemidir. Herhangi bir rahatsızlığınızda doktorunuza başvurunuz.

1. adım
Enerjiyi anlamak ile başlayalım. Canlı veya cansız her varlık temelinde enerjidir. Çünkü atomlardan yani enerjiden oluşmuştur. O halde bu evren bir enerji evren diyebilir miyiz? Kesinlikle diyebiliriz. Enerjiyi anladığımızda ellerimizin güçlü bir enerji ve şifa verici gücü olduğunu göreceksiniz.


2. adım
Ellerinize yoğunlaşın. Ellerinizi birbirine değmeden alkışlar pozisyonda tutun ve şaşırtıcı bir şey hissedeceksiniz. Eğer yoğunlaştıysanız elleriniz arasında temas olmamasına rağmen bir ısı (enerji) alışverişi olacağını göreceksiniz.

3. adım
Enerjiyi yönlendirmek. Ellerinizdeki enerjiyi bedeninizde enerjisel olarak sıkıntılı olduğunu düşündüğünüz yere temas olmadan yaklaştırın ve ellerinizden enerjinin akışına izin verin. Bir süre sonra bedeninizde bir gevşeme ve rahatlama hissedeceksiniz.

4. adım 
Ellerinizdeki enerji için ellerinizi ılık su ile bir süre yıkayın. Bu suyun ellerinizde güçlü bir enerji akışı sağlamasına yarayabilir.

5. adım
Ellerinizde enerjiyi hissettikten ve kullandıktan sonra enerjinizin tekrar yenilenmesi gerekir. Bu süreçten sonra enerjinizde bir yükselme yaşarsınız. Ellerinizdeki enerjiye odaklandığınızda enerjiniz arttığını göreceksiniz. Dr. Franz Anton Mesmer (19. yüzyıl) hastalarını önce mıknatısla tedavi ederken fark etti ki elleri ile hastalara enerji verebiliyor. Hastalarına elleri ile şifa verdiğini iddia etmiştir. Günümüz modern hipnoterapinin temellerini atan bir doktordur.


Eller ile Enerji ve Şifa Vermek için 5 Adım. Reviewed by bilgierdemdir on 17:36:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi kullananlar Kullanım Koşullarını ve Gizlilik İlkesi'ni kabul etmiş sayılır. Sitedeki yazılar ve diğer metaryaller bilgi verme amaçlıdır. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri, sadece bilinçli olarak doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
Bilgi Erdemdir | Bir Kişisel Gelişim Blogu © 2014 - 2020

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.